Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie stickers-AIMED-hi-2-e1620986042907.png

Czy jesteś zaangażowany w organizację mobilności studentów? Czy przygotowujesz swoją instytucję na cyfrową erę edukacji? Ta konferencja może być wielkim krokiem naprzód! Dołącz do nas w dniu 28.05.2021 w godzinach 09:30 – 12:30, aby porozmawiać o ścieżce cyfryzacji, jaką podąży nowa perspektywa programu Erasmus+:

• Dowiedz się, jak uczelnie przygotowują się do realizacji flagowej inicjatywy UE Erasmus Without Paper.
  • Obserwuj dyskusję panelową o tym, jak rozwiązania IT rozwijają się i wspierają proces internacjonalizacji.
  • Poznaj platformę AIMED, aby ułatwić studentom organizację mobilności aimed.university

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję online, na której poruszony zostanie bardzo aktualny obecnie temat – Internacjonalizacja poza działem współpracy zagranicznej – Współpraca z IT dla cyfrowego Erasmusa. Podczas konferencji zostanie również przedstawiony projekt AIMED, koordynowany przez Uniwersytet Łódzki, którego rezultatem jest platforma internetowa ułatwiającą studentom wybór kierunku mobilności oraz przedmiotów w uczelni zagranicznej.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, ale prosimy o zarejestrowanie się tutaj (liczba uczestników jest ograniczona).

Prosimy o udostępnienie załączonego programu swoim współpracownikom!

Nie możemy się doczekać, aby wspólnie omówić wyżej wspomniane tematy podczas panelu Q&A ? Będą z nami przedstawiciele European University Foundation, Erasmus Student Network International oraz inni doświadczeni koledzy z europejskich uczelni, którzy podzielą się swoją wiedzą. Nie możesz tego przegapić!

Regulamin rejestracji dostępny jest tutaj